Witajcie
w mojej kuchni

Nazywam się Ania Komisarczyk, jestem dietetyczką, autorką przepisów i fotografii kulinarnych.

Kiedy byłam mała, w domu zawsze czekał na mnie pyszny obiad. Uwielbiałam wszystkie „kluski”: pierogi, kopytka, naleśniki, które przygotowywała babcia. Można powiedzieć, że wszystko, co robiła, było bardzo fit, nawet takie nosiła nazwisko (tak, naprawdę). Babcia była zawodową kucharką. Co prawda pracowała w przedszkolu, ale wierz mi, dzieci to wymagający i do bólu szczerzy krytycy kulinarni! Zamiłowanie do gotowania mam właśnie po babci.

Dziś jako pracująca mama dietetyczka sama przygotowuję smaczne posiłki dla rodziny. Nie lubię pracochłonnych przepisów z długą listą składników, dlatego wybieram dania, które powstają przy użyciu jednego garnka. 10 minut i gotowe ‒ zapraszam do stołu!

NOWOŚĆ

NOWOŚĆ

Gotowy 7-dniowy jadłospis

Przeciwzapalny
Z niskim IG/ŁG

Prosty i pyszny jadłospis na lato z poradami dietetyka

NOWOŚĆ

NOWOŚĆ

Gotowy 7-dniowy jadłospis

Przeciwzapalny
Z niskim IG/ŁG
Z ograniczeniem mięsa

Prosty i pyszny jadłospis na jesień z poradami dietetyka

SPRAWDŹ MÓJ BESTSELLER

Jadłobook
Zdrowe nawyki na talerzu

E-book

Chcesz stracić na wadze lub po prostu zadbać o nawyki żywieniowe? Pomoże Ci w tym Jadłobook. Zdrowe nawyki na talerzu, dzięki któremu będziesz się zdrowo odżywiać, jedząc to, co chcesz i kiedy chcesz, a przy tym cieszyć się ulubionymi smakami!

Jadłobook to mnóstwo praktycznej wiedzy przydatnej do wypracowania zdrowych nawyków żywieniowych, ale też źródło kulinarnych inspiracji w postaci przepisów na aż 50 prostych i pysznych posiłków na każdą porę dnia: od śniadania po kolację, włączając w to mniejsze przekąski.

NOWOŚĆ

Letni stół

E-book

33 wytrawne przepisy na szybkie i przepyszne sosy, przystawki, sałatki i dodatki na letni stół, które sprawią, że z pewnością zaskoczysz swoich gości

Kuchnia to moje królestwo, ale wiem, że wiele pracujących, zabieganych kobiet nie chce lub nie ma czasu spędzać w niej długich godzin. Dzieci, praca, szkolenia, hobby pochłaniają tak wiele czasu, że często nie wystarcza nam go, by… dobrze zjeść! Swoją pracą przekonuję, że zdrowe gotowanie nie oznacza szukania egzotycznych produktów w sklepach i „stania przy garach” przez pół dnia. Moje przepisy pomagają szybko i łatwo upichcić pełnowartościowe, smakowite dania na bazie kilku prostych składników.

Mogłabym Ci opowiedzieć o studiach dietetycznych, które podjęłam już jako świadoma swojej pasji kobieta i mama dwójki dzieci. Jednak prawda jest taka, że na długo przed zdobyciem tytułu magistra dietetyki wiedziałam, że chcę nie tylko pracować jako specjalistka od żywienia, ale spełniać się w tym na całego! Na co dzień prowadzę edukację żywieniową, ułatwiam gotowanie, obalam szkodliwe mity i wydaję e-booki z pysznymi przepisami.

Od 4 lat tworzę inspirujące treści dla 270 tys. osób na moim koncie @zdrowe.nawyki na Instagramie, gdzie prostym językiem opowiadam, jak z paru składników skomponować posiłek o potężnej dawce wartości odżywczych.

Dołącz do grona osób, które chcą zmienić swoje nawyki na zdrowsze!

Najnowsze na blogu

Bezpłatny jadłospis
przeciwzapalny 1700 kcal

Sprawdź jak proste jest zdrowe odżywianie.

.